| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat poze in care poti schimba culoarea pieilii unei persoane? Vreau sa iasa cat mai realist...sa nu se observe ca este trucaj. Clar

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ultima versiune photoshop.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Altceva in afara de acesta? Este prea greu.

| 1ull1 a răspuns:

Photoshop cc 2014!
Dar trebuie sa stii foarte bine, desigur sunt pe youtube multe tutoriale despre schimbarea culorii pielii in photoshop daca face ce zici ei acolo iti va iesi.

| anonim_4396 explică (pentru 1ull1):

Alt program in afara de acesta? Photoshop este prea greu si trebuie sa fac urgent aceea editare! Sau un tutorial de pe Youtube unde pot schimba culoarea pielii a unei poze ai putea sa-mi gasesti? Te rog frumos!

| 1ull1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul program care poate face asta e photoshop, pe langa este si cel mai utilizat( Chiar si eu il folosesc doar in a modifica pozele).
Totusi ai aici tutorial pentru Photoshop pentru schimbarea pielii :https://www.youtube.com/watch?v=6CcIN5AWNfw

| anonim_4396 explică (pentru 1ull1):

Nu exista si o versiune online a Photoshop? Pentru ca imi va lua mult timp descarcarea si instalarea.

| 1ull1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.photoshoponlinefree.com/
Se pare ca exista. Bafta :)

| anonim_4396 explică (pentru 1ull1):

Imi poti da un link de unde sa instalez gratis Photoshop 2014? Este bine si pe 30 de zile... vreau doar sa editez o poza!

| 1ull1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5771
Dai click pe proceed to download!