| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun si cel mai nou browser Internet Explorer?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este IE 9, doar ca merge numai pe Windows Vista si Windows 7, nu merge pe celelalte dinainte. Numai bine!

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Internet Explorer 9 e cel mai nou. Vad ca clau123 e cu vreo 2 ani in urma. asta este.Dar cel mai rapid e Google Chrome.

| Bogdanux a răspuns:

Daca te referi la versiunea de Internet Explorer, 9 este cea mai noua, dar merge doar cu Vista si 7.

Dar sunt browsere mult mai bune ca IE, cum ar fi Mozilla Firefox 4 sau Google Chrome...

| MenInShadow a răspuns:

Mozilla firefox. este foarte rapid, poti intra pe mai multe site-uri cu el. si daca vrei sa download-ezi ceva, viteza de descarcare e mai mare decat pe internet explore sau alt browser... funda? :X

| FoarteLetargic a răspuns:

Internet Explorer 9
Funda?happy

| PinkDea a răspuns:

Cel mai nou e Google Chrome...e foarte bun, ti-l recomand

| clau123 a răspuns:

Internet explorer 8 dar mie mi se pare cel mai bun google chrome!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg de ce daca cineva intreaba ceva despre Internet Explorer vine o turma intreaga sa vorbeasca de orice altceva decat IE. Chrome in sus, Mozilla la dreapta, Opera in stanga, Safari in jos...
@ ςυммℓεя, vezi ca IE9 nu merge bine cu TPU.ro si va trebui sa folosesti butonul de compatibilitate din bara de adrese.

| papriq a răspuns:

Mozila FireFox