| aligatorrr a întrebat:

Care este cel mai bun telefon la ora actuala? a.r.u

Răspuns Câştigător
| bebesmen a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el crd ca http://profitshare.emag.ro/....../click.php

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Mie imi place foarte mult nokia n8, n97, si n900.

Am avut un n900 s-a dus. Acum am un nokia 2630. In afara de memorie si faptul ca nu are mp3 player nu am de ce sa ma plang.

=]

| eddy_3193 a răspuns:

Depinde de nevoile tale şi de ce aşteptări ai. Am avut şi eu o mulţime de telefoane, cu touch screen, fără, iar acum am un iPhone 3Gs. Vreau să-ţi spun că este un gadget multimedia incredibil. Acum depinde de ce vrei de la un telefon. happy