| kanajambe a întrebat:

Care este cel mai destept si fitos telefon la ora actuala?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Samsung galaxy s

| Narcis2007 a răspuns:

Iphonul e bun dar la Samsung gs sistemul de operare android castiga...

| CapitanuSemafor a răspuns:

Samsung Galaxy S este mai bun ca un iPhone 4 big grin in multe domenii (e mai puternic, ecran mai mare, meniu mai bun, camera mai buna, la jumatate pret fata de un iPhone 4) cauta pe net comparatii ca sa vezi. Dupa ele ar cam fii Sony Ericsson Satio si Vivaz si Nokia N8

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu exista telefon destept si de fite Iphone4 este un telefon destept dar in nici un caz nu e de fite, doar cei saraci sau cu minte ingusta spun ca este de fite, telefon de fite sunt de obicei cele placate cu aur, platina, safire, diamante etc.

| kanajambe explică (pentru Atotstiutorul):

S-a trezit atotstiutorul. multumesc de raspuns!

| Doar1îngeR a răspuns:

Iphone 4G

| larousee a răspuns:

Iphone 4winking

| Flav a răspuns:

Stai sa-l sun pe Justin Bierber ala, sau cum il cheama.

| Crazy Penguin a răspuns:

Iphone 4, asta dupa parerea mea. Mai sunt si altele, de obicei cele mai noi modele.

| Ofiintă a răspuns:

Uita-te la iphone "Kings Button", http://www.telefonie-mobila.ro/2009/01/08/iphone-de-25-milioane-de-dolari/ De parca nu era suficient iPhone-ul 3G normal sau cel roz, iata ca a fost

lansata "fita" suprema – iPhone 3G "Kings Button", incrustat cu aur de 18 carate, cu o decoratiune din aur alb, dar si cu 138 de diamante. Credeati ca asta e tot? Nici vorba. Butonul "home" este un diamant rar, de 6, 6 carate.

Pretul telefonului realizat de bijutierul austriac Peter Alloison este de "doar" 2, 5 milioane de dolari.

| M00tssuuLLee a răspuns:

Iphone

| Corbos_Adina_1990 a răspuns:

Samsung Galaxy S III

| ady13boss a răspuns:

Samsung galaxy s este cel mai destept telefon din lume este pe plan mondial.(este mai bun ca iphone 4)va salut :*:*

| ady13boss a răspuns:

Salsung galaxy s si HTC Evo 4G sunt cele mai destepte delefoane pe primul log este galaxy i9000s si pe doiHTC Evo 4G