| hastemele a întrebat:

Care este cel mai bun telefon mobil pe care l-ati avut?

10 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

E90

| ronin33dan a răspuns:

Nokia E90

| Digital112 a răspuns:

Iphone4 si-l mai am

| Kqzu97 a răspuns:

Lg Ku990

| kidulescu a răspuns:

Primu a fost un Bosch... cobora scarile mai repede ca mine si n-avea nimic... Dar cel mai bun, fiabil, performant, grozav, minunat, vezuvian chiar, cum vrei tu a fost un Nokia N81 8Gb. Jos palaria celor de la Nokia pentru N81

| MissAvocado a răspuns:

Pe care l-am avut... pai Nokia sunt foarte bune si dintre telefoanele cu touch screen cel mai bun a fost un IPhone (touch-ul mergea ff bine )

| alexutza697595 a răspuns:

Samsung ZV60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile tale. dar am de ceva vreme (3 ani) un Nokia n73 si e in perfecta stare. are camera de 3, 2 megapixeli + o camera secundara si pozele sunt superbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun telefon pe care l-am avut este un Nokia 6500 slide si cel care mi-a placut cel mai mult

| alexa88 a răspuns:

Iphone