| aditzy:) a întrebat:

Ce secrete ascunde un telefon mobil?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Cam tot ce poti face cu un telefon mobil
numere sunate, mesaje trimise, telefoane primite, etc

| Annitu a răspuns:

Dc mă copiezi, tati?straight face

| ItzRivenGod a răspuns:

Secrete? Poarte dragoste fata de un alt telefonbig grinbig grin

daniela
| daniela a răspuns:

Atatea cuvine, atate visuri, atate sperante, atetea necazuri... numai el le stie

| psiholoaga a răspuns:

Cred ca te-a inspirat campania nokia. Am intrat si eu pe siteul respectiv, am urmarit o perioada filmuletele si mesajele tipului artist, cu un aer exotic si cu parul lung, de el mi-a placuttongue Dar chiar si placandu-l, m-am plictisit repede. E destul de plictisitor sa urmaresti viata cuiva, nu inteleg cum de big brother-ii astia care ne inregistreaza nu se plictisesctongue

nony
| nony a răspuns:

Nici un secret.Nu ai aflat ca toate convorbirile sunt monitorizate laughing

| stef3530 a răspuns:

Cred ca la asta te referi: http://gsminfo.ro/coduri-secrete/

| LCD a răspuns:

Secretele tale...de obicei..telefonul e intodeauna cu tine...si stie tot ce faci smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un obicei sanatos: sterg tot din telefon.