| ed23tm a întrebat:

Care este cel mai puternic pistol din lume?

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Da, întradevăr Dirty Harry’s 44 Magnum este considerat cel mai puternic.
Aş mai aminti Magnum 357 Python sau 500 Magnum, produse de Smith & Wesson.
Sau Colt Navy 1851 - calibru 36 sau 44.

Shin
| Shin a răspuns:

Dirty Harry’s. 44 Magnum - The most powerfull handgun in the world tongue

| vladvlad23 a răspuns:

Nu conteaza pistolul. Conteaza cel care trage. Sa spunem ca eu sau altcineva ma antrenez 2 saptamani la tintit. Concurez cu cineva care are cel mai bun pistol din lume cu 0 antrenament. Si eu cu cel mai prost pistol. Cine crezi ca ar castiga?

| anonul a răspuns:

Uzzy. Mafia ruuuulz laughing

| Diiiiiia a răspuns:

Dirty Harry’s. 44 magnum - este cel mai puternic pistol din lume.
Nu oferi funda?blushingblushingblushing
blushing

| robert1239 a răspuns:

Dirty Harry’s. 44 magnum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deagle (dgl) funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glontul il face pe pistol puternic iar cel mai puternic glont este 500 S&W magnum care se foloseste numai in revolvere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desert Eagle 50AE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magnum 44

| Deadpool a răspuns:

Magnum 44 e cel mai bun pistol din lume dar să şti ewaldutzu că nu armă e cea mai bună şi cel ce o mânuiește până şi mafia îl folosește eu țil recomand fretele meuwinking! baftă!

| ana_5709 a răspuns:

Parabellum din cate stiu!big grin