| Fl4sh3rON a întrebat:

Care este cel mai tare joc din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duti 6 si avatar

171 răspunsuri:
| DannyDanny27 a răspuns:

Prototype,nfs most wanted, spiderman

| gorge a răspuns:

Nu stiu eu cred ca postal 2 sau mafia 2

| gorge a răspuns:

Mafia 2

| Hcatalin a răspuns:

Battlefeild 3 dar trebuie sa ai pc bun

| cristijacksperow a răspuns:

Metin2 nuuuu dar prince of persia the forgooten sands este cel mai tare

| cristina_2174 a răspuns:

Nu exista cel mai tare

| Lidia_Vasilian_1995 a răspuns:

Metin2 big grin

| Bibianca_6432 a răspuns:

Pai depinde fiecare avem gusturi diferite dar dupa mine este...pfffbig grin moooolthetongue FramFrenzy5, Metin2GX, Gta, San Andereeas, Nfs, Teken5, sunt mooolthe happy dar asta depinde doar de tinehappy nu toti avem aceleasi gusturitongue

| Vasy_5227 a răspuns:

Cel mai tare joc din lume e Assassin's Creed toata seria : Assassin's Creed, Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood si chiar daca nu e aparut inca apare pe 11 noiembrie 2011 Assassin's Creed
Revelations

| Blondu2002 a răspuns:

Star Craft 2 si MinecarftSP normal!

| backspace10 a răspuns:

Ma prototype 1, 2 call of duty modern warfare 2, 3, nfs the run, fifa 2012, gta 4 (liberty city) total overdose metin2 matrix. FUNDA?

| Bursuc_Sebi_1990 a răspuns:

Prototype 2

| Bursuc_Sebi_1990 a răspuns:

Prototype

| cicuadrian11 a răspuns:

Pe parerea mea eu pun ca e Call Of Duty Modern Warfare 3

| cicuadrian11 a răspuns:

Prototype

| edygyry a răspuns:

Eu cred ca sunt:blur, gta, driver san francisco...

| Gen a răspuns:

Cauta Farcry pe net. Asta e cel mai tare!

| emonik99 a răspuns:

Nu stiu...depinde de ceea ce iti placetongue

| krbyt a răspuns:

Mi-ar fi placut sa apara jocurile preferate ale tutur stil lista cam asa
1. the elder scrol oblivion
2. nfs - most wanted
3. legacy of kain defiance
4. dungion siege 1
6. yu-gi-oh
7. painkiller
adica as fi vrut si alete jocuri interesanet nu numai pe cele pe care le stim toti

| Danciu_Ioanmaria_1962 a răspuns:

Cel mai tare joc din lume este Mario, crede-ma laughing))))

| dany25 a răspuns:

Eu cred ca este Prototype razor

| dany25 a răspuns:

Eu cred ca este Prototype

| a1l1e1x a răspuns:

Blue dragon logic n-are cum sa fie unul mai tare. daca este spuneti care?

| Alberto_Sukarul_1998 a răspuns:

Maa cel mai tare joc din lume este cs ma si este cel mai jucat joc din lumestraight face

| supersayan a răspuns:

Eu cred ca este gta 5 ca a aparut dying light the forest stranded deep arma 3 oricare fifa 15 wach dogs prototype nfs si minecraft

| 50DeEuro a răspuns:

Mie mi cel mai mult imi place gta 4 si gta san andreas celelalte putin cand am chef ma joc si celelalte dar mie din cele doua care le-am spus mi se pare tare gta san andreas sau gta san andreas hott caffe este pentru adulti dar este super tare si gta 4 imi place este cam mare jucul dar vam zis mie cel mai mult imi place gta san andreas

| 50DeEuro a răspuns:

Dracu

| Daniel55trex a răspuns:

Champions online free for all, daca nu ma credeti intrati pe champions online free for all trailed

| Daniel55trex a răspuns:

Champions Online Free For All, mi se pare cel mai tare joc!

| andreitare100 a răspuns:

Cel mai tare joc e fara indoiala battlesfied 3 doa ca merge numai pe window vista sau window 7, big grin