| Cosminutz07 a întrebat:

Care este cele mai bune versiuni de Windows 7 dintre (HOME,PROFESIONAL, ULTIMATE) și care ar fi cel mai bun Windows și cel mai folosit din 2015 și din anii anteriori?
Apropo și din variantele de la Windows 7 menționate mai sus ce Windows îmi recomandați să îmi instalez eu pentru laptop-ul ăsta:
http://www.emag.ro/......DP3PZBBBM/
?
Iar ce Windows îmi recomandați să instalez din anii anteriori tot pentru acest laptop și care s-ar mișca repede, dar pentru laptop-ul meu nu alt laptop?

Cel mai bun răspuns va primit fundă! :)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 7 Home Premium 64 bit.

| Cosminutz07 explică:

Altă variantă de windows 7 sau alt windows nu mai este care să fie bună pentru laptop-ul meu?