| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!
Care ar fi cel mai stabil Windows al anului 2015 dintre Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 sau Windows 10?
Ce Windows îmi recomandați să îmi instalez pe laptop-ul acesta?
http://www.emag.ro/......DP3PZBBBM/

Cel mai bun răspuns va primi fundă garantat! :).

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic ca Windows 7. In cel mai rau caz Windows 8.1. 10 e prea nou si nu gasesti multe pentru el iar 8.0 a fost slab de la inceput.

| JustCosmin a răspuns:

Merge sa-i pui Windows 10. Windows 8.1 sub nicio forma, e cel mai idiot sistem de operare scos vreodata de Microsoft.