| alexmihailul a întrebat:

Care este cell mai bun win pentru jocuri?

9 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Windows 7 Ultimate pentru toate jocurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici un Windows mai bun pentru jocuri si altul mai prost

| alexmihailul explică (pentru anonim_4396):

Atunci care dintre win as imi fac profesional home premium ultimate daca eu mai mult ma ocup de gaming

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexmihailul):

Pe romana, te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul si primul rand, conteaza cerintele pentru jocul respectiv de genul x suporta doar windows xp, 7 sau 10. Intelegi? Marea majoritate a jocurilor suporta 7, 8.1, 10. Deci cel mai bun windows este cel pe care il ai si stii sa il folosesti. Bineinteles, ca daca ai si licenta calculatorul va rula cu 15-20 % mai bine. Asta stiu 100%, am testat si am.

| tpuuser999 a răspuns:

Windows 7 Home Premium.
Si Windows XP e inca foarte bun, daca ai un calculator mai vechi.

| Ionut621 a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun la toate.

| Bandit288 a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun.

| XxXsTyLLeXxX a răspuns:

Spune-ne configuratia ta