| danutmcv a întrebat:

Care este diferenta dintre psp 1004 si 3000 si 3004 care e mai bun si carei faza cu modarea toate se pot moda permanent astept raspunsul

1 răspuns:
| Gammer23 a răspuns:

3000 e cel mai bun fiind ca placa sa de baza are cele mai stabile drivere. Chestia cu modarea da se pot moda iar modarea inseamna schimbarea softului OFW Original FireWare intr-un CFW Costomm fireWare exemplu ai o aplicatie cum ar fi windows 95 o copii dar da o eroare la deschidere acest cfw sau modarea ta face ca psp sa citeasca orice aplicatie. Da se pot moda toate pana si ps3 merge modat apoi psp nici nu mai zic> De precizat: Dupa ce faci Upgrade la Un OFW Intr-un CFW Se poate restabili softul din fabrica cu un program sau prin Update software din rubrica de setari Funda?