| xEmOlOvEx a întrebat:

Care este diferenta dintre Samsung galaxy note edge si Samsung galaxy note 4? Adica in afara de ecranul curbat sau ceva legat de aspect. Vreau sa stiu daca are ceva in plus mai bun(aplicatii sau rezolutia etc) note edge-ul pentru ca vreau sa imi cumpar dar ma tenteaza si note 4. Cel mai complet raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Doar ecranul curbat il are Edge. In rest este mai slabut, ba chiar mai mic cu un inch decat Note 4... e slabut din toate punctele de vedere Note Edge. Ia cu incredere Note 4 fiindca este mai bun decat Note Edge.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Ai o comparatie aici
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6434&idPhone2=6631

Diferente prea mari intre ele nu sunt.