neluL
| neluL a răspuns:

Primul nu este original dar este calitatea A adica o copie aproape perfecta dupa original.
Al doilea este original.
Bafta! (pe orice accesoriu GSM cand vezi ca scrie calitatea A sau B, inseamna ca este copie)

| Λndrei explică (pentru neluL):

Pai si sa apara diferente usor vizibile? Iti dai seama ca pentru 6303 nu ma intereseaza sa vad filme HD laughing, ma intereseaza sa pot scrie mesaje si una alta.

| neluL a răspuns (pentru Λndrei):

Pai fiind calitate A (cel de 20 lei) inseamna ca e destul de bun! Eu ti-am zis diferenta exact cum ai cerut happy

| Λndrei explică (pentru neluL):

A pai atunci nu cred ca are rost sa dau dublu pentru un display original.Numa' bine ca salvez bani si pot sa-mi achizitionez si o carcasa noua.
Ok, merci!

| neluL a răspuns (pentru Λndrei):

Asa este! Vezi carcasa sa fie originala daca nu vrei sa ai probleme la asamblare si sa nu se curete repede vopseaua de pe ea.

| neluL a răspuns (pentru Λndrei):

E originala dar...Produsul este second hand! Si mai scrie -> Atentie! Produsul poate prezenta uzura la una sau mai multe dintre componente.

| Λndrei explică (pentru neluL):

Da am vazut chiar acum insa tot pe pagina unde este prezentata oferta mai este una la vreo 19 lei doara carcasa fata si mijloc in stare impecabila. Sper ca asa e... http://www.magazingsm.ro/......eagra-6731

8 răspunsuri:
| Bogdan1235 a răspuns:

Www.eslide.ro e mai convenabil