| radux3 a întrebat:

Care este diferenta intre Yahoo Messenger 10 si Yahoo Messenger 11 Beta? Este o versiune mai noua 11 Beta? mersi

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Beta este o versiune noua dar inca se lucreaza la ea, deci nu e terminata!
Diferenta intre 10 si 11 este ca te poti conecta de pe Yahoo Messenger direct pe Facebook, adica poti sa vorbesti cu prieteni de pe Facebook ca si cum vorbesti cu cei pe care ii ai in lista.
Ti se va creea o grupa noua, atunci cand prietenii de pe Facebook sunt online tu o sa-i vezi in lista ta de mess. Binentales trebuie tu sa-ti asociezi contul Yahoo cu cel de Facebook, altfel nu va merge.
Aha si sa nu uitam ca are skin-ul de la Windows ceea ce este mai agreabil decat culoarea pe care o vrea doar el.
Eu il folosesc de cand a aparut si sunt foarte multumit, n-am avut probleme cu el pana in prezent, recomand.

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Aici găsești toate informațiile despre noile funcționalități din Yahoo Messenger 11 beta: http://blog.weebo.ro/......i-imagini/

| reanu a răspuns:

Beta e o versiune noua dar nefinalizata.

| radux3 explică:

Va multumesc pentru rasp