| Anonimul151 a întrebat:

Care este GO PRO-ul cel mai ieftin, care poate filma, și să poți vedea imaginile live de pe o aplicație, dar acele filmări să se și stocheze pe card de memorie?

Sau Există astfel de camere ca gopro? Cu funcția precizata?

( cameră care se poate prinde de casca bicicletei /motociclete spre exemplu, pentru a putea filma )

1 răspuns:
| Danuts4 a răspuns:

Daca nu vrei sa dai bani pe un gopro original, sunt multe variante facute ba de myria, ba de alte firme entry level, cu acelasi scop, diferenta fiind doar de calitate video/audio, la un pret de 100-150 lei. Daca vrei gopro neaparat, recomand sa cauti versiuni vechi pe olx