| 60Prof a întrebat:

Care este id-ul meu de skype, daca ma loghez cu facebook-ul? incerc sa intru de pe mobil, dar nu exista optiunea logare cu facebook-ul. ajutati-ma please

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E id de skype numai ca e vinculat cu fb pentru un acces mai simplu. Prin telefon nu poti intra pentru ca aplicatia nu permite sa te conectezi prin facebook.

2 răspunsuri:
| Diana_Diana_Þ_1992 a răspuns:

Ca să intri pe skype trebuie să intri mai întîi pe mail.ru ca să vezi daca ţia venit un mesaj cu id-ul tău dacă nu trebuie să-ţi faci un skype nou.

| Anthony_Tony_1989 a răspuns:

Care i id meu