| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun dintre Samsung Galaxy S II si Apple iPhone 4S? Vreau siteuri si argumente. Raspunsul cu cele mai multe siteuri si argumente va primi funda!

Răspuns Câştigător
| danielusclaudius a răspuns:

Eu am SGS 2 si sunt foarte multumit de el. Android-ul este mult mai bun si mai customizabil fata de iOS5. Am vazut la un prieten iPhone 4 cu iOS5 si este super plictisitor, nu ii poti face nimic in afara de schimbatul background-ului.
Eu zic sa iti iei SGS2 sau sa astepti ca poate apare alt telefon mai bun de la Samsung. Sau poate vrei Google Galaxy Nexus.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yuuuki a răspuns:

Daca ai bani cumpara 4S (40 de milioane)
Daca ai un buget mai redus si vrei un super telefon ca iphone 4S, cumpara Samsung Galaxy S2.Sincer prefer mai mult sistemul android, SUPER AMOLED-UL, pretul.Eu prin ianuarie -februarie o sa imi cumpar si eu un SGS2 si sunt incantat.Bafta

| Boy a răspuns:

Ma sunt cam la fel dar Samsung e mai ieftin deci merita sa iei sasunge dar eu prefer iphone pentru ca imi place mai mult sistemul de operare ios5 si poti sa pui aplicatii foare usor din instalus sau appstore