| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun dintre Samsung Galaxy S2 si Galaxy neXus? Am vazut ca nexus are android 4.0 Ice Cream Sandiwich si filmeaza Full HD (1080p) in rest care este mai bun S2 sau neXus?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu as putea sa aleg intre ele...galaxy Nexus este mai noi, dar galaxy s2 are un procesor urias!
As merge pe mana la Nexus pentru android...dar nu mai e mult pana cand apare si s3.

| Narcis2007 a răspuns:

S2 peste putin timp va avea android 4.0...e mai bun s2

| benny a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung Galaxy S2 e mai vechi, dar mai reusit acum fiecare cu parerea lui
http://telefonultau.eu/......Black.html

| DaniiWtf a răspuns:

S2,au niste colegii de ai mei si le comaparu, si nu sstiu de ce, dar au ajuns la parerea ca S2 merita.