| hahsvevhwuajeveghaj8289192ueheu a întrebat:

Care este mai bun(performant) telefon între Samsung galaxy note 8 şi Huawei mate 10 pro

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Iti recomand Huawei mate 10 pro, majoritatea telefoanelor Samsung incep sa aiba lag dupa un timp mai indelungat

| alexalx1234 a răspuns:

Cum a spus si WhatABeautifulDay, sunt cam la fel la performanta, dar vezi daca iti place interfata EMUI de la Huawei sau cea de la Samsung

| AlexElektro1987 a răspuns:

Cand ajungi la nivelul in care vrei sa dai 1000 de euro pe un telefon, deja nu mai conteaza care este mai bun, pentru ca oricum este o diferenta mica intre ele ca si performanta iar pretul este foarte mare, dar Note 8 este un pic mai performant pentru ca are rezoultie mai mare la display, are bluetooth 5.0 este certficiat cu Ip68 iar Mate cu IP67 si are si Iris Scanner plus ca are Dex si Bixby.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Ele au aparut la vreo luna distanta asa ca sunt la fel de performante. Depinde doar de preferintele tale.

| alchimistuinfinit a răspuns:

Samsung.