| SDavidS a întrebat:

Care este mai bun? Siri sau S voice?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu stiu daca coelgii stiu ce e ala s voice, ca si svoice e destul de bun

| imaqtpie a răspuns:

Siri.

| valentino52 a răspuns:

Din aproape toate review-urile Siri a iesit peste. Mai ales daca o folosesti pe ios 6.0 Beta poate deschide si aplicatiile, iti poate da informatii despre jucatorii de baschet si fotbal american si este conectat la noul maps are gps integrat turn by turn ceea ce nu putea face pe un 4s cu ultimul soft oficial si probabil S voice putea si era considerat un punct forte ca S voice poate deschide aplicatiile si Siri nu poate. Acum poate si Siri. oficial va putea din toamna cand apare Iphone 5 dar softul este downloadabil de pe acum eu il am de 3 saptamani si merge foarte bine.