| ineigvfyusavfdyuoa a întrebat:

De aproape o luna am iPhone 4S. Pana acum totul mergea.ok, dar astazi cand am venit de la scoala si am vrut sa "vorbesc" cu Siri, nu mai aparea Siri, ci ecranul se facea albastru si sus scrie: Voice Call! crying Il vreau pe Siri inapoi crying laughing
Ce pot face sa am din nou Siri?
Fundita:*

Răspuns Câştigător
| robycelmare a răspuns:

laughing Nu dispera! Intra in setari / general si acolo ai SIRI. Activeaza Siri de acolo si gata. Iphonurile de dinaintea lui 4S aveau voice call ( nu toate, mai exact 4 si 3gs) si daca il dezactivezi pe siri ( nu stiu cum ai facut asta fara sa iti dai seama, probabil ai lasat telefonul pe mana colegilor ca asa patesc si eu si ma mai trezesc cu Nspe mii de aplicatii deschise, fara cod de deblocare, in limba chineza cateodatarolling on the floor, sau fara siri cum ai patit tu! Funda daca esti amabil/a! MS!

1 răspuns: