| maricel a întrebat:

Care este mai bun, Windows 7 Ultimate sau Windows 7 Enterprise? Si de ce?

6 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Windows 7 ultimate categoric, pentru ca are toate facilitatile oferite de sistemul de operare windows 7.

| andreyusnice a răspuns:

Sunt de acord cu alejandro. Windows 7 ultimate, are tot in el, este cel mai complex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti varza!
Diferenta intre cele 2 este de licentiere. In rest sunt la fel! (warNed=varza, Alejandro=varza, andreyusnice=varza) Bai copii stati acasa si va uitati la desene, nu va mai dati cu parerea ca manelistii.

| warNed_5391 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/windows/windows-7/compare/default.aspx ai aici tot ultimate este cel mai complex iar enterprise nu este din "categoria" Microsoft windows 7 este facut de niste "hackeri" care au bagat o sumedenie de prostii inutile mai bine unul curat ca ultimate decat ala

| leo111 a răspuns:

Amandoua sunt bune, sunt la fel.