| Vi1rus a întrebat:

windows 7 enterprise este echivalentul lui windows 7 ultimate?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu chiar.

| valentin75 a răspuns:

Windows 7 este disponibil in sase versiuni: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise si Ultimate. Enterprise este varianta cea mai compexa si cea mai scumpa care se comercializeaza pentru companii unde au nevoie de sute sau mii de licente. Bafta!
http://www.go4it.ro/......7-5026472/

| Vektor a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic. starter si home basic sau eventual home premium sunt suficiente pentru utilizatorul de rand

| Vi1rus explică:

Care e mai buna ultimate sau enterprise?

| RAY a răspuns (pentru Vi1rus):

Pentru user home ultimare daca ai o companie enetrpresie