| clIc a întrebat:

Care este mai bun Xbox 360 sau PS3?

10 răspunsuri:
| Rayus a răspuns:

PS3 e mai bun dar eu iti sugerez sa astepti deoarece in toamna sau in cel mai rau caz peste 1 an apare PS4.

| MCRgurl a răspuns:

PS3

| amorezul17 a răspuns:

Incearca sa faci sport mai lasa pc... big grin

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

PS4(a aparut deja!)

| WH a răspuns:

PS3 clar.

| CinevaNou a răspuns:

Cred ca sunt mai multe jocuri pentru xbox.

| maryusmono a răspuns:

PS3 este mai bun. si sigur unul dintre cele mai bune preturi il gasesti aici:

http://bit.ly/15UxeCF

In plus vezi ca in josul paginii cei care l-au cumparat deja au lasat review-uri. Citeste-le!

| clIc explică (pentru amorezul17):

Taci ba prafule.

| amorezul17 a răspuns (pentru clIc):

Nu ma iau un gura cu copiii.

| andrei201824 a răspuns:

Mai bine strangi bani si iti iei Xbox One S ca e practic cea mai buna alegere ( adica nu vrei sa stai cu xbox one original care e un *** dar nici nu vrei sa dai 2200 lei pe Xbox One X ) si are grafcile la fel ca PS4 Pro