| geooor a întrebat:

Care este mai buna? tableta evolio evotab fun saum evolio evotab 3?

4 răspunsuri:
| RKR a răspuns:

Nexus 7.happy

| SuicideSilence a răspuns:

Dintre cele doua eu as cumpara evolio evotab fun

| raresm99 a răspuns:

Chiar daca au specificatii bune, aceste tablete sunt destul de proaste. Ca sa-ti spun drept, ei nu fac altceva decat sa cumpere tablete no name facute de fieme din china pe care ei nu pun altceva decat numele firmei. Astfel cu astea e ca si cum ai juca la loto poate sa-ti pice una buna sau una care se strica dupa 2 zile.
Eu te-as sfatui sa ma pui niste banuti deoparte si sa-ti iei un Nexus 7.

| mariaanagrosu a răspuns:

Seamana mult dar eu as alege fun. Gandeste-te ce vrei sa faci pe ea daca vrei sa vezi filme cauta sa aiba memoria mare daca vrei sa sta pe net sa iti iei jocuri ambele sunt bune. happy