| cFlorin a întrebat:

Care este diferenta intre tableta Evolio EvoTab 1 si Evolio EvoTab 2? FUNDA!

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de vreo 3 ori, ce e asa greu sa le compari?
GOOGLe te va ajuta!

| Forx a răspuns:

Deci nu incercati voi pe google inainte sa intrati sa debitati aici pe site toate prostiile de intrebari. De exemplu poti cauta pe google... specificatii si numele tabletei. E greu?

Răspuns utilizator avertizat
| Forx a răspuns (pentru cFlorin):

Adica tie iti e lene sa cauti si noi suntem prostii tai sa cautam pentru tine.Normal ca primeste raspunsuri stupide, cand pui intrebari si mai stupide mai ales ca din cate vad ai pus intrebarea asta de 3-4 ori laughing

Răspuns utilizator avertizat