| Razvy98 a întrebat:

Care este numele original al windowsului vista, numele ala care scrie cand bagi dvd-ul in calculator. exemplu la windows xp:WX2PVOL_EN. spuneti-mi si mie va rog! funda pentru cel care imi spune!

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Deci, dvd-ul meu cu Vista Ultimate 64 biti are numele: FRMCXFRE_EN_DVD.Pentru ce iti trebuie numele asta?

| Kattan a răspuns:

Acela (si din intrebare, si din raspunsul lui bogdan26) nu este "numele original al Windows-ului", ci eticheta (label-ul) CD-ului.

| Razvy98 explică:

Poi am nevoie de numele original ala care iy la numele dvd-ului cand il bagi n calculator pentru ca vreau sa-mi butez unul si vreau sa si aibe numwlw original!