| B3bytzaa a întrebat:

De unde pot lua programul photoshop si cum se foloseste?big grin

5 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Buna!:*
Te-as sfatuii sa nu il iei de pe net pentru ca este plin de virusi...crede-ma am facut prostia si sa stii ca nu ii bun de nimi...deschizi ceva, el iti da altceva.
In schimb roaga pe cineva sa ti'l puna pe un cd e foarte bine asahappy, iar atunci o sa vezi.De folosit, ce sa-ti spun... e greu, dar daca sti engleza o sa te descurci!

Bafta:*! te'am pupat:*!

| baby C a răspuns:

Eu l-am luat cu mediafire...si nu am nici un virus iti garantez;)
http://www.mediafire.com/? dywmlmtozic dar cred ca e portabil...si e cam aiurea
oricum sper ca ti-am fost de folos;)
succes;)

by bby

| LittleandLiars a răspuns:

Duduleatsa are drepate am luat si eu de pe net ce cauti si tu si ca sa vezi m-am trezit ca nu pot deschide PC-ul 3 luni de zile fara PC a fost un chin dar partea buna a lucrurilor a fost ca am umblat in laptopul lu sora meabatting eyelashes

| LittleandLiars a răspuns:

Fara a sti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata