| moneda a întrebat:

Care firma de laptopuri e cea mai buna Sony vaio sau HP?

15 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ambele sunt bune! Depinde de configuratie...

| TheExpert01 a răspuns:

HP,sonic e o varza!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

HP este bun pentru... aa pentru... dar e ieftin!
Sony e foarte bun, pentru Gaming, pentru net, dar e scump. cel mai ieftin Vaio i5 e vreo 3500 ron.
Nu inteleg problema voastra cu Acer. fratimiu are un Acer i5 din iunie 2011 si nu a avut abosolut NICI O PROBLEMA. funda?

| VladPetcu a răspuns:

Dintre cele 2.Clar Sony!
Funda?

| ilegalnonstop a răspuns:

HP!

| samysamy a răspuns:

Eu zic HP ...sony am avut si eu si e nasoala marca trust me! Daca vrei sa-ti iei unul nou nu iti recomand nici unul din astea doua!

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Neata pai firma Sony este de 1000 de ori mai buna fata de HP iar Sony sper ca stiai ca este firma japoneza iar HP este californiana sper ca ti-am fost de ajutor o zi buna

| Mirunika123 a răspuns:

Nici unul. Leptopurile Apple sunt cele mai bune, crede-ma.

| Mirunika123 a răspuns:

Atunci este cel HP

| DustyMan a răspuns:

Dintre cele 2 Sony e mai buna. Dar cea mai buna firma de laptopuri din lume este Alienware ( alineware e facut de Dell)

Răspuns utilizator avertizat
| DustyMan a răspuns:

Asus si Acer sunt pe ultimul loc pentru ca am 2 prieteni care au Acer si trebuie sa isi schimbe windows-ul odata la 2 saptamani, si Asus e mai varza pentru ca ama avut si eu si m-i s-a stricat in 3 luni.

| MrBhamalo a răspuns (pentru DustyMan):

Dar ce ai facut cu el? l-ai aruncat in pereti? l-ai spart cu ciocanul? am si eu Asus si de 2 ani si ceva nu am nici o problema si mi-am reinstalat win 7 doar odata. aia 2 prieteni ai tai nu si-au instalat win bine sau ei s-au uitat la prea multe pronache si au luat virusi.

| DanyDanyASUS a răspuns:

Asus sunt cele mai bune

| Amidamaru a răspuns:

HP-este mai bun