| Kasia a întrebat:

Care laptopuri sunt mai bune: cele de la Toshiba sau cele de la Sony Vaio? Prin ce difera? Funda&vot.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Diferenta e doar de la un fabricant la altul puterea de procesor placa grafica hard drive... Tot din China vin si alea.

Răspuns utilizator avertizat
| D3letrix a răspuns:

Cele de la Sony.In primul rand difera prin pref foarte mult si cred ca de aceea sunt si foarte bine.Dar ca sa iti iei un Sony Vaio foarte bun trebuie sa dai peste 40 de milioane.Dar in acelasi timp poti sa iti iei si un Toshiba cu specificatii asemanatoare la un pret mai bun.Se plateste foarte mult firma la Sony happy.

| hefe a răspuns:

Cum naiba sa fie Toshiba mai bun care a zis asta nu are ce cauta pe TPU Sony vaio este de 2 ori mai scump si mai bun de 3 ori ce vorbiti!