| Cristy15 a întrebat:

Care imi da si mie niste siteuri de unde sa descarc un windows 7...de preferat ultimate dar nu neaparat... si sa aiba si licenta pe viatabig grin
Care imi da cele mai multe si mai bune(de preferat. iso dar merg si altele) ii

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Http://www.mydigitallife.info/......oad-links/ aici gasesti toate versiunile in format iso, toate sunt originale, doar ca nu au serial. Te descurci tu sa gasesti un loader pe net. Succes.

| trafikantu a răspuns:

Frate, nu vrei si o dansatoare din buric, sa-ti danseze in timpul instalului?!

| Cristy15 explică (pentru trafikantu):

Chiar nu-ti inteleg reactia straight face Du-te frate si lasa mesaj in alta parte ca n-am timp de raspunsuri proaste ca ale tale.
Eu am pus intrebarea ca sa ma ajute si p mine cineva. Nu vrei sa ajuti nu te mai baga in seama.