| KisaTheCute a întrebat:

Care imi spune va rog foarte detaliat cum sa instalez Sims 2 cu MagicIso crying?

Instructions:

1. Use MagicISO to mount and install the original "The Sims 2" game.
Serial numbers are found in "Keys. txt."

2. Continue to use MagicISO to install the rest of expansion/stuff packs.
No specific order is required.

3. Copy "Sims2EP6. exe" in "No-CD Fix" to:
C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Bon Voyage\TSBin - overwrite the existing file.

Va implor ma chinui de 2 saptamani sa il instalez sad
Adica, am ajuns pana la aprtea cu crearea imagini la disk 1 da imi zice ca tiral versionul poate sa faca pana la 300 MB crying. Si al meu avea 600 si ceva de MB.crying. Help me crying. Fundite la rumatoarele mele 4 intrebari love struck. Multumesc sad

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Il montezi cu MagicIso, apasand pe acel CD galben (programul trebuie sa fie deschis) sub care scrie mount si selectezi partitia pe care sa fie pusa montarea, ca sa-i zic asa.
Apoi iti apare instant acea fereastra de instalare ( daca nu, atunci acceseaz-o din partitia unde ai montat imaginea). Parcurgi instalarea scriind codul care ti-l da acolo in,, Keys. txt" cum ai zis tu.
In sfarsit trebuie sa copiezi "Sims2EP6. exe" din imaginea montata ( ii dai open nu autoplay in cazul asta) in partitia unde ai instalat ( nu unde ai montat) Simis 2, din fisierul lui sims 2. O sa iti apara daca vrei sa inlocuiesti un fisier cand copiezi iar tu dai clic pe,, yes to all".
Asta-i tot, sa imi zici daca nu ai inteles ceva.