| aBunnyMind a întrebat:

Merita cumparat acest laptop http://www.emag.ro/......54C-SX038D ? Pretul mi se pare ok dar vreau sa stiu cum se comporta (daca la avut cineva) si daca il gasesc si la magazinele precum Domo , Flanco , Altex la acelasi pret. Funda

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.emag.ro/......54C-SX035D
Mai bine il iei pe asta... Are un pret mai mic si aproximativ aceleasi caracteristici. La ce il folosesti? Pentru office, browsing, muzica... e bun!

| aBunnyMind explică (pentru laptopnews):

Browser si muzica eventual messenger, daca ii bag windows 7 home premium pe cel ce mi l-ai aratat tu se va misca greu? O sa imi detecteze automat placa wireless?

| laptopnews a răspuns (pentru aBunnyMind):

Da. E ok. Poti sa il cumperi direct cu windows 7 la 1.789 Lei. Tu stii cum e mai avantajos pentru tine, dar il poti folosi la tot ce ai scris mai sus.

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Mai pui 100 Ron si cumperi asa ceva: http://www.evomag.ro/......13344.html

| Vyktor77 a răspuns:

Daca vrei sa il folosesti pentru office/home ti-l recomand dar daca esti gamer nu prea ti-l recomand.