| DestinyDD a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste modele de telefoane cu touchscreen care sa faca poze bune, fara nokia si sony ericsson.

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Htc desire hd! mie personal imi place la nebunie acest telefon :
http://www.price.ro/preturi_htc_desire_hd_360004.htm

| elycrissro a răspuns:

Samsung f480i - Corect, ies pozele superbe, claritate.
Nokia bune la semnal si baterie.
Samsung Display si Poze.

| kri a răspuns:

Samsung

| DanyBv a răspuns:

LG GS290 Cookie Fresh

| frumushika09 a răspuns:

Eu am Samsung Corby. E destul de bun, bateria ii rezista mult, face poze bune...

| AdeeLinna22 a răspuns:

Samsung GT-S3650 e ft bum il am eu in cutie are 3 tipuri de carcase eu am 1 neagra 1 roz si 1 roz cu ceva imprimeu pe ea...cat despre poze ador pozele de pe el are si un mini program de editat foare bun cu dif. stiluri si e cu touchscreen
aaa era sa uit ii poti modifica si tipul de text"scris" de ex unde scre agenda scrie normal dar are sa ii faci scris de mana[precum scrsul normal si mai un tip de scris aproape ca Comic Sans Ms

cauta pe google vezi daca gasesti imagini si poate iti plk

CeAu wave

| Derii12 a răspuns:

Samsung Corby face poze super. Eu am pe negru, galben, galben cu imprimeu de floricele.Ii tine mult bateria.Are un program de editat fotografiile : le maresti; le pictezi; le desenezi in creion:etc...Are calculator; poti vedea cat inseamna 2 yeni in euro,lei, usd, etc...Are jocuri frumoase si e f. f. bun.
Uite aici il gasesti pe mai multe culori:
http://www.google.ro/......tp?/search

| Gabytzu97 a răspuns:

Motorola si Samsung
Funda big grin!

| war94 a răspuns:

N97.N95,Iphone4,sunt multe cauta pe net telefoane cu touchescreen

| fabiocris a răspuns:

Iphone 3gs, Samsung galaxy

| serbanalesd a răspuns:

Samsung f480i

| serbanalesd a răspuns:

Samsung f480i il am eu face poze corecte are 5, 0mega

| cristina_3961 a răspuns:

Samsung corby