| anonim_4396 a întrebat:

Care mp3 playere sunt mai performante, samsung sau iriver?

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu am iriver, are si redare video, 4 gb memorie, l-am primit cadou, dar merita banii, pot citi si carti, am vazut o groaza de filme, e f misto

| yuli10 a răspuns:

Eu am un mp3 philips si nu e prea bun sad mi l-a cumparat prietenul meu si a dat si mult pe el. are 2gb memorie si merge ok. problema e ca nu e incarcabil, merge pe baterie (gen 777, duracel laughing). si i-am pierdut si capacul, ca nu are usb; e ca un stick... si mi s-au bulit si castile big grin

am cam aberat cu raspunsul asta, mai ales ca nu e la obiect whistling

| taylor a răspuns:

IRiver:X

| Aries90 a răspuns:

Iriver nu`mi dau cu parerea, dar eu am Samsung si nu tine bateria foarte multe. Cand e full pot asculta vreo 3 ore si atat. straight face

| Aries90 a răspuns:

In cazul iriverului * si mult *. Scuzatigreselile. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. iRiver stau mult mai bine pe partea audio, au autonomii bune, afișaje excelente (vezi modelele cu AMOLED sau OLED, gen Clix2). Ar mai rămâne o categorie, design-ul, unde Samsung eu zic că stau mai prost decât iRiver, dar la fel de bine cineva ar putea spune că Samsung sunt mai frumoase, din moment ce e o chestie relatată gusturilor personale.