| ionutaxel a întrebat:

Care procesor este mai bun INTEL PENTIUM DUAL CORE G2020 sau AMD ATHLON II X2 340? si care placa video e mai buna dintre AMD HD RADEON 6570 sau nVIDIA GeFORCE GT 630?

Răspuns Câştigător
| dinucristian2000 a răspuns:

Foloseste Intel g2020 ala il am si eu pe un pc si merge impecabil. iti recomand sa folosesti nVIDIA deoarece ruleaza la temperaturi mult mai joase si deoarece amd are mari probleme cu driverele... nVIDIA e mult mai stabila!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

G2020 este cu mult peste acel amd. La gpu, sunt aproximativ egale, si slabute ambele...

Răspuns utilizator avertizat