| DestinyDD a întrebat:

Care se pricepe ajutati-ma si pe mine sa-mi securizez profilul de facebook.
Nu reusesc sa-mi fac fac pozele vizibile decat pentru cei din lista de prieteni,nu vreau sa mi le fac publice deci.
Am incercat optiunea Privacy Settings si e selecat Friends,numai ca pozele mele se pot deschide si persoanelor care nu sunt prieteni iar eu nu vreau asta.
Cum sa fac, va rog daca stiti cumva cum sa-mi restrictionez profilul, ziceti-mi si mie.

1 răspuns:
| Heizi a răspuns:

Incearca din

Timeline and Tagging

si

Limit the Audience for Past Posts

daca e vorba de poze mai vechi