| anonim_4396 a întrebat:

Care se pricepe in printere de tip Canon am una i-Sensys MF4450 si cind dau să instalez driver-ele imi da error,, Could not start setup under the current environment.Check the start condition of setup.
Plz help...

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca driverele sunt de pe cd, e posibil ca discul sa nu contina toate versiunile compatibile. De aceea, pentru asistenta tehnica completa, vezi pe site-ul oficial driverele potrivite pentru sistemul tau de operare, pe 32 sau 64 biti, dupa caz. Poate nu a fost instalata versiunea pentru Windows-ul detinut.
Mai jos ai linkul oficial:
http://www.canon-europe.com/......f4450.aspx

| BogdanAdamo a răspuns (pentru dannyel86):

Ms mult!

| dannyel86 a răspuns (pentru BogdanAdamo):

Cu placere, dar s-a rezolvat?

| BogdanAdamo a răspuns (pentru dannyel86):

Nu a mers, dar am rezolvat printerul avea drivere pe CD doar pentru 32x...Deci am schimbat Windowsul pe 32x(era pe 64x).In fine Ms mult! TPU Th3 B3SST!