| doubleb a întrebat:

Care stie de unde pot dl si eu driver pentru cablu de date la tel Samsung SGH-C3050.ca nu merge sa instalez cu cd imi da nu-s ce eroareworried

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Cablul de date usb nu are nevoie de cd de instalare, daca e bun calc il detecteaza cum il conectezi apoi conectezi tel la cablu selectezi data storage la telefon si-ti deschide cardul de memorie, ca sa poti intra in tel iti trebuie Samsung SGH-C3050 pc suite instalat pe calculator

| doubleb explică:

Nu mai am win7 ca ala il detecta imediat dar cand bag cablu de date nu se intampla nimicstraight face