| nebunaticul a întrebat:

Care stie sa puna tema pe telefonul Vodafone Smart.Eu le instalez dar nu apar. Dau Fundaaa!big grin

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Dupa ce le instalezi te duci la setari la teme sau unde ai tu temele in telefon si dai sa se activeze
Succes

| nebunaticul explică (pentru Scherimuvi):

Spuneti-mi exact va rog ca nu prea ma pricep... spuneti-mi unde sa dau.

| NeCunoscutul329 a răspuns:

Dupa ce le instalezi trebuie sa te duci la setari, teme si sa o activezi. Daca ai instalat multe vei avea din ce sa alegilaughing). Funda?

| nebunaticul explică (pentru NeCunoscutul329):

Nu imi apare nici o optiune numita "teme"big grin