| Kan a întrebat:

Care stie server de radio gratuit si sa aiba si auto dj?

5 răspunsuri:
| Kan explică:

Sv de radio gratuit fara backup stiti careva? sa fi-e bun de 100 de asc happy

| Kan explică:

Buna la toti am o problema serioasa am avut un id mai vechi si nu am mai putut da add sau adauga in lista bun. am renuntat la vechiul id am fc altul surpriza am adaugat 3 persoane dupa care la fel si cu asta nu am mai putut adauga persoane stie cineva de la ce sa fi-e? o fi de la ip meu?

| Georgy98 a răspuns (pentru Kan):

Nici mie nu imi mai arata dar poti sa scrii acolo in casuta aia unde poti sa cauti numele de persoana din lista ta, nu ai cum sa nu sti, scrii acolo id si dai clic dupa acolo in dreapta scrie add si ignor dai add si gata! sper ca ai inteles e limba vorbesc ♥

| Kan explică:

Nu merge am incercat asta de o mi-e de ori cine ma adauga in lista si vreau sa ii dau add il baga la adress bock si cand vreau sa ii dau add imi zice ceva de o eroarestraight face

| techman a răspuns:

Aşa ceva... mai greu! happy