| crystyyy96_3325 a întrebat:

Care stie vreon program in gen Power Point dar in care sa pot pune o melodie si sa cante neincetat...nu sa se schimbe la fiecare slide...Nu stiu daca ma intelegeti, deci incepe o melodie cu primul slide si se termina cand e gata prezentarea. Daca nu se poate downloada dati`mi program online! fundita logik:*:*:*

2 răspunsuri:
| cby a răspuns:

In PowerPoint poti insera o melodie care sa cinte de la inceputul prezentarii si pina la sfirsit. Important este sa faci setarile necesare.

| Cyclone_2042 a răspuns:

OpenOffice e al 2-lea cel mai popular dupa Microsoft Office.
E complet gratis si il poti descarca de pe http://www.openoffice.org/.