| UnKnownRO a întrebat:

Care stiti cum sa fac si eu sa scot toate reclamele alea inutile,mereu cand intru pe : youtube, hi5 sau oricare site chiar si pe TPU imi arata pe lateral jos sus numai reclame...care unele chiar nu le pot da X, care stiti cum sa le scot si eu pentru ca ma streseaza.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Cu extensia AdBlock:

https://adblockplus.org/en/firefox

in dreapta langa "Install for Firefox" sunt versiunile si pentru alte browser-e(Opera/Crome/Android/Explorer)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html

| Solon a răspuns:

Nu sunt inutile. Ele fac posibil sa existe site-urile de care tu te bucuri fara sa scoti un leu din buzunar. Nu te obliga nimeni sa dai click pe ele.