| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Care sunt aplicatiile voastre favorite pentru telefonul cu sistem Android?

Răspuns Câştigător
| VladCraioveanu a răspuns:

Uita-te aici: http://AndroidTop.info

5 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Pai ale mele ar fi : Fruit Ninja, SpeedX 3D, Need For Speed Shift, Assassin's Creed, Doodle Jump, Guitar Hero... si multe altele cred ca ai intrat pe Market-ul de la Android laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fruit Ninja, SPYMouse, Angry Birds Rio, Coin Dozer, N. O. V. A., N. O. V. A. 2 si cam atat, mama are S II si eu am iPod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Doodle Jump, am uitat sa mentionez si Need For Speed-urile care au aparut

| Ride a răspuns:

Ninjump Doddle Jump Mega jump Boost 2

| Ride a răspuns:

Ninjump, Mega Jump, Doodle Jump, Bost 2