| Num3Ascuns a întrebat:

Care sunt cele mai bune monitoare? Ex:Samsung; LG; PHILIPS.

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Eu am Philips si Samsung.Samsungul a durat mult timp iar la Philips se vede mai clar.

22 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Eu am un Samsung LCD de 19 si sunt multumit de el nu am avut nici o problema cu el in 5 ani ai o calitate buna a imagini din puctul meu de veder eu il recomand sincer.

| Broadband a răspuns:

Calitate, Asus sunt si ele tari, dar nici Philips nu e de inlaturat, am avut un tv crt Philips de 54 cm si a mers aproape 10 ani fara sa-i fac nimic, si a mers ore in sir, mai ales de revelioane,
parerea mea dar eu tot la Philips raman, si acum tot monitor Philips am si nu am probleme cu el.

| OnWeed a răspuns:

Dintre cele 3 variante date de tine e greu de ales un cel mai bun, toate sunt firme bune. Dar eu unul prefer Samsung deoarece am un Samsung 19" de cam 3 ani si merge perfect, nu am avut niciodata probleme cu el.

| mrcosmin a răspuns:

Iti recomand Dell sau HP. Costa, dar calitatea isi va spune cuvantul. Succes!

| Nymphobic a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nici unul dintre cele enumerate de tine nu se ridica la performante uimitoare. Dar totusi daca ar fi sa aleg unul dintre acestea as zice ca Philips. Din cate am studiat si testat, eu personal consider ca cele mai bune monitoare, cand vine vorba de calitate si claritate sunt cele Acer. Au timp de raspuns foarte mic, iar contrastul bate orice alt monitor. Pe langa asta ei au scos si cel mai performant monitor LCD, care are contrast de 8. 000. 000:1, ma refer desigur la monitoare HD cu rezolutie mai mare de 1600*1200.

| 911targa a răspuns:

Prefer Acer, din propria mea experienta.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu cred ca LG.

| jeorje a răspuns:

1) LG
2) Philips
3) Samsung

| d33a a răspuns:

Samsung

| ßiαηċα a răspuns:

Samsung

| georggyy a răspuns:

LG desigur!
Eu am monitorul asta http://www.overstock.com/......oduct.html
Si e foarte bun! Il am de vreo 4 ani si zici ca este nou!

| buburuzaucigasa a răspuns:

Eu am avut un LG LCD si dupa 3 luni mi s-a stricat si mi-am luat un Philips de care sunt foarte multumita.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

LG am si eu si e f bunwinking

| madycoco a răspuns:

Lg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu` de la philips si sunt foarte multumitawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nec, mac, Alienware

| fsorin96 a răspuns:

Eu am LG si nu am probleme.

| ray_1368 a răspuns:

Eu am un samsung LCD de 17", parerea mea este ca e foarte buna.Depinde ce preferi tu.

| mayli_9074 a răspuns:

Daca te referi la astea trei clar LG.

| ~AleXa~ a răspuns:

LG si Samsung

| shynitzy a răspuns:

Sunt multumita de samsung-ul meu happy

| alex25 a răspuns:

Eu am Asus de 19" (VW191s) si sunt f multumit de el.