| Picasso a întrebat:

Samsung, Philips sau LG ma refer la monitoare? Ce ati alege?

11 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

LG -> Samsung ->Philips. Desi LG si Samsung sunt destul de apropiate ca pret si perforanta. Vezi ca la eMAG primesti TVA-ul inapoi la orice monitor cumparat pana in 18 iulie: http://goo.gl/jrDfm
Succes;)

| benny a răspuns:

Philips cele mai bune

| Zenithf a răspuns:

Eu am un monitor luat la 2nd hand, marca Altun, imi merge bine de vreo 5 ani. thinking

| BMA a răspuns:

Care iti place mai mult.sunt foarte bune.toate 3 sunt mari producatoare de displayuri. evita-le pe cele de care nu prea a auzit lumea, care cumpara display de la cele mari firme si pun singure sursa si soft

| ILied a răspuns:

Pai depinde din ce punct de vedere. La calitate ar fi Samsung si LG si dintre ele doua la rezistenta e mai bun Samsung si mult mai evoluat. Adica se vede foarte clar. Philips e bun doar la rezistenta, dar se vede cat de cat bine. Deci cel mai bun ar fi Samsung.

| dragossefu a răspuns:

Eu am un monitor Asus si este destul de rezistent si se vede bine

| Oanna96 a răspuns:

LG.asa am eu.si sunt multumitahappy si este si cel mai bun dintre cele spuse de tine.

| 1fluturas a răspuns:

Toate cele trei brand-uri sunt ok din punct de vedere al fiabilitatii.Ca si parere personala iti recomand TV HD cu functie de monitor.

| balintsebastian a răspuns:

LG e mai bun

| Fericire04 a răspuns:

Philips!

| Chirila_5951 a răspuns:

Samsung e cel mai ok