| ANAANAklhnkln a întrebat:

Care sunt cele mmai bune aparate foto din toate punctele de vedere?
funda

7 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Nikon

| noktambul a răspuns:

Hasselblader. Profi 100%

| dannyelutzu1_6199 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cele mai bune sunt Sony, Canon, Kodak de ex. eu am un Kodak easy share m530 are 12 megapixeli ii fff bun face poze de inalta calitate pentru. mine ii aparatul perfect acum fiecare are propriul sau stil si vrea altceva sper ca te-am ajutat big grin funda

| cristi_6245 a răspuns:

Sony

| sabilopod a răspuns:

Cele profesionale, dar si cele semiprofesionale sunt bune. sincer, eu am un aparat ''de turist'', dar chiar poate face poze frumoase si artistice!

| crazy125 a răspuns:

Nikon si Canon

| Thalia_6703 a răspuns:

Sony este cel mai bunhappy