| GabyGabyGabriela a întrebat:

Hello! Care sunt cele mai bune telefoane big grin? Dar aparate foto? big grin

5 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Se spune ca cel mai bun sistem de operare, il are HTC! Cel mai bun touch il are iPhone 5 si, cea mai buna claritate Samsung!
Cel mai bun aparat foto al momentului, este Nikon D4!
Pana acum ceva vreme, Nikon facea obiective pentru Canon!
Este o rivalitate intre Canon si Nikon iar diferenta o face obiectivul!
Deci, Canon si Nikon au cam aceleasi functii dar, obiectivele celor de la Nikon sunt mai bune...asta face ca Nikon sa fie un pic deasupra celor de la Canon!
Sper ca te-am lamurit!

| CCAdrian a răspuns (pentru MrSoapte):

MrSoapte te contrazic in legatura cu HTC-ul si Samsung-ul deoarece e chiar invers happy Samsung are sistemul de operare mai bun, iar HTC-ul are claritatea mai buna happy.In rest iti dau dreptate cu totul happy.

| GabyGabyGabriela explică (pentru CCAdrian):

Va multumesc mult! happy

| h5 a răspuns:

Samsung Galaxy SIII, Note II
IPHONE 5
HTC Butterfly.
mai exact astea cu CPU quad-core, RAM peste 1GB si rezolutie HD sau FULL HD.
La camerele foto zic ca cele mai bune sunt cele profesionale, D-SLR

| crysstian a răspuns:

Telefonul momentului ar fi Samsung galaxy note 2 si iphone 5 care nu e bun de nimic, iar aparate foto ar fi Sony, Olympus, Canon si Nikon.