| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce nu e digi sport pe reteaua Akta? si va fi vreodata digi sport pe AKTA?

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Digi este un post propriu a lui rds, nu stiu daca va fi difuzat vreodata pe alta retea

3 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Suna-i pe aia de la Akta si intreabai, ei sunt responsabili de acest lucru. funda?

| salbaticu a răspuns:

Pentru ca digi sport e pe digi cum dolce sport e pe dolce big grin

| remusmy a răspuns:

Pentru ca cei de la AKTA sunt inteligenti si nu baga canale de sport in care vezi numai fotbal de o calitate jalnica din toate punctele de vedere. Multumeste-te cu Eurosport 1 si 2. In 30 de min incepe DAKAR. happy